Угода Маска в Twitter «Тимчасово призупинена»

Угода про купівлю Twitter призупинена, оскільки генеральний директор Tesla Ілон Маск шукає докладнішу інформацію про те, що лише 5% облікових записів є спамом і підробленими користувачами.

Менш ніж через місяць після того , як було оголошено, що генеральний директор Tesla Ілон Маск придбає Twitter за 43 мільярди доларів, угоду було призупинено.

У твіті від 13 травня Маск, нині найбагатша людина світу, заявив:

«Угода з Twitter тимчасово призупинена, доки очікують на отримання інформації, яка підтверджує підрахунок, що спам/фейкові облікові записи справді становлять менше 5% користувачів».

Маск надав кілька подробиць, але через кілька годин опублікував ще один твіт , у якому сказав, що «все ще прагне придбати».

Квартальний фінансовий звіт викликає запитання щодо підроблених рахунків

Початковий твіт Маска пов’язаний зі статтею Reuters , що висвітлює квартальний фінансовий звіт Twitter .

Доповідь містила оцінку, що лише 5% із приблизно 300 мільйонів активних користувачів платформи щомісяця є спамом або підробленими обліковими записами.

Twitter заснував цю оцінку на основі огляду зразків облікових записів і заявив, що кількість є «розумною». Однак вона визнала, що вимірювання не були незалежно перевірені, і кількість цих облікових записів може бути більшою.

Раніше Маск написав у Твіттері , що однією з його місій після придбання Twitter буде ліквідація спам-ботів.

Твіти приходять після зміни виконавчого директора Twitter

Твіт Маск з’явився лише через день після того, як було оголошено, що двоє керівників Twitter залишають компанію .

Нинішній генеральний директор Параг Агравал попросив генерального менеджера споживчого відділу Кейвона Бейкпура та керівника відділу доходів Брюса Фалка піти.

Компанія також оголосила про призупинення найму, щоб бути більш фінансово відповідальним.

Інвестори висловлюють стурбованість, що угода буде завершена

Після новини про угоду Маска про придбання у Twitter ціни на акції платформи соціальних медіа підскочили майже до 50 доларів за акцію, хоча вони так і не досягли 54,20 доларів за акцію, про яку домовилися.

Аналізатори ринку припустили , що це ознака, що інвестори скептично ставилися до того, що угода коли-небудь відбудеться.

Схоже, частина занепокоєння пов’язана з тим, що Маск запозичує акції Tesla для фінансування покупки.

Після першого твіту акції платформи соціальних медіа впали на 20% під час передринкової торгівлі, хоча після другого твіту вони відновилися.

Переклад статті здійснило Маркетингове агенство “sti1ist” оригінал статті Searchenginejournal

Cлідкувати за sti1ist: